mi estilo fitness club

Hakkımızda

Dikilitaş kulübümüz üstün kalite anlayışı doğrultusunda, teknolojik olarak en gelişmiş egzersiz aletleri ile birlikte konusunda uzman profesyonel kadrosu size eşlik ederek, size layık olduğunuz kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Hem spor hem eğlence

Forma girmek, kondisyon arttırmak, kaslarını güçlendirmek, sağlıklı yaşam için spor yapmak isteyen herkese uzman hocalar eşliğinde spor yapma olanağı sağlanacak olan kulübümüzde ayrıca uzman eğitmenlerden Zumba dersleri alma imkanı da bulacaksınız. Yaşam kalitesini arttırmak isteyen herkesi Mi-Estilo Fitness & Gym’e beklemekteyiz.

Kullanabileceğiniz hizmetler

Stüdyo

Grup olarak sıkılmadan spor yapmak için ideal ortam! Spinning dersleri için dizayn edilmiş 15 bisikletin yer aldığı bir stüdyo ve pilates, zumba, aerodance, crunch, piloxing, H.I.T. dersleri için hazırlanmış 70 m2’lik bir stüdyoda eğitmenler eşliğinde eğlenerek spor yapmaya ne dersiniz?

Fitness

Öncelikle vücudunuzdaki kas ve yağ oranını ölçüyor, sonra da sağlık durumunuzu ve spor geçmişinizi dikkate alarak sizlere bir antreman programı oluşturuyoruz. Kalp dolaşım sisteminizi çalıştırmak ve yağ yakımını sağlamak için kardiyovasküler egzersiz aletleri; kaslarınızı güçlendirip şekillendirmek için de fonksiyonel olarak kullanılan ağırlık makinelerimiz mevcut.